Od 17 do 19.7.2024 Máme DOVOLENOU. Objednávky přijaté do 16.7. 11:00hod vyřídíme ještě před dovolenou. Všechny objednávky přijaté po tomto datu budeme postupně vyřizovat po skončení dovolené. 

Make-up hrozná tvář

Kód: 774090
52 Kč 43 Kč bez DPH
Skladem
Můžeme doručit do:
16.7.2024
Možnosti doručení
Máte smysl pro humor a hledáte - Make-up hrozná tvář - vyberte si v rodinném e-shopu ptakoviny-cb.cz. Doručujeme po celé České republice. Make-up hrozná tvář.Z této hmoty lze vytvořit rozpraskanou a škaredou tvář.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Make-up Hrozná tvář v kelímku slouží k vybarvování větších ploch. Make-up je nejlépe nanášet houbičkou. Obsah kelímku je 7,2 ml. Make-up využije každý, kdo se chystá na karnevalový večírek nebo tématickou akci, např. čarodějnický slet.Z této hmoty lze vytvořit rozpraskanou a škaredou tvář. Pro odstranění použujte teplou vodu a mýdlo.

K dotvoření dokonalého efektu a hrůzostrašně vypadajícího obličeje se doporučuje do hmoty přidat střídku ze suchého chleba. Vše smíchat a poté nanést na obličej. Chleba vytvoří požadované tvary - bradavice. Hmotu nechte zaschnout a dotvořte make-upem požadované barvy.

V případě, že máte citlivou pokožku, raději vyzkoušejte na malém kousku těla a pokud se u Vás dostaví alergická reakce dále nenanášejte a místo omyjte důkladně vodou. Neaplikujte v blízkosti očí a úst.

 

 

 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: