Velkoobchod

Již od roku 1996 dodáváme zboží do obchůdků i e-shopů po celé České Republice i Slovensku. Pokud se chcete stát naším dealerem a odebírat zboží pro svoji prodejnu za velkoobchodní ceny, pak si prosím přečtěte následující text, který Vám popíše vše potřebné.

Jaké skupiny zákazníků mohou u nás nakupovat za velkoobchodní ceny? 
1. PRODEJNY - máte-li svoji kamennou prodejnu, ve které byste chtěli prodávat i jen část našeho sortimentu.
2. DIVADLA - ať už jste profesionální nebo amatérské divadlo i Vy můžete u nás nakupovat za velkoobchodní ceny.
3. REKLAMNÍ AGENTURY - zajišťujete pro svoje klienty tematickou party nebo promo akci? Pak u nás můžete nakoupit vhodné doplňky za velkoobchodní ceny.
4. PŮJČOVNY KOSTÝMŮ - máme nejširší nabídku kostýmů na trhu, takže i pro Vás můžeme poskytnout výhody velkoobchodního prodeje.
5. E-SHOPY - chcete-li doplnit nabízený sortiment o naše zboží nebo jeho část.

Nenalezli jste Vaši činnost v tomto seznamu a myslíte si, že pro nás mohou být Vaše objemy objednávek natolik zajímavé, že by to chtělo velkoobchodní ceny? Pak stačí jen zavolat a třeba se dohodneme.

Chcete u nás udělat nějakou větší objednávku a chtěli byste nějakou slevičku? Napište nám e-mail s poptávkou a uvidíme, co se dá dělat.

Co musíte udělat, abyste mohl(a) nakupovat za velkoobchodní ceny? 
Postup je vcelku jednoduchý:
1. Zaregistrujte se v našem e-shopu jako firma.
2. Pošlete nám e-mail, že jste se zaregistrovali a připojte živnostenský list. Popište nám, proč žádáte o velkoobchodní ceny a pokud máte, připojte i adresu Vaší prodejny, půjčovny nebo provozovny.
3. My si Vaši činnost prověříme, případně Vám i zavoláme a poté Vám zpřístupníme velkoobchodní ceny. O tom Vás budeme informovat e-mailem. Součástí e-mailu budou i velkoobchodní podmínky, které jsou trošku jiné než pro maloobchodní prodej. Rozdíl je ale pouze v limitech objemu objednávky pro dopravné zdarma.
4. Nyní se už stačí pouze přihlásit a budou se Vám přímo v e-shopu zobrazovat velkoobchodní ceny. Za tyto ceny pak můžete opět přimo v e-shopu provádět své objednávky.

Není Vám něco jasné? Neumíte dobře zacházet s internetem? Pak stačí zavolat a celou proceduru projdeme přímo s Vámi.

Proč máte nakupovat právě u nás? 
Je na nás napojen celý řetězec prodejen, e-shopů, atd... Prodejem ptákovin pro velkoobchodníky se zabýváme již několik let, ale hlavně Vám můžeme nabídnout tyto výhody:

1. Při objednávce nad 5000KČ dopravné zdarma.
2. Dobré skladové zásoby a v případě okamžité nedostupnosti zboží i celkem rychlé dodání od zahraničního dodavatele (obvykle kolem 1 až 2 týdnů). 
3. Rychlé dodání. Zboží, které je skladem, expedujeme následující pracovní den. Nedodané zboží je pak obvykle expedováno s Vaší příští objednávkou, aby se ušetřily náklady na poštovné. Na Váš pokyn ale může být toto zboží odesláno ihned.
4. Široký sortiment zboží, který neustále rozšiřujeme, aktualizujeme a vylepšujeme.
5. Pro kamenné prodejny a půjčovny kostýmů připravujeme v krátké době možnost prezentace přímo na našich stránkách. Je to ze dvou důvodů, jednak chceme dát Vám prostor a odměnit Vás jako našeho odběratele a také se nás lidé dost často ptají, zda je možné naše zboží zakoupit i v kamenných prodejnách. Tato jim pak usnadní práci a Vám třeba přivede nové zákazníky. Tato prezentace bude samozřejmě limitována nějakým minimálním čtvrtletním odběrem.

Pokud Vás ani toto nepřesvědčilo, pak zavolejte a domluvte si návštěvu našeho skladu, kde se budete moci sami přesvědčit a alespoň se s námi osobně seznámíte.

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení