Od 17 do 19.7.2024 Máme DOVOLENOU. Objednávky přijaté do 16.7. 11:00hod vyřídíme ještě před dovolenou. Všechny objednávky přijaté po tomto datu budeme postupně vyřizovat po skončení dovolené. 

Velkoobchod

Již od roku 1996 dodáváme zboží do obchůdků i e-shopů po celé České Republice i Slovensku. Pokud se chcete stát naším dealerem a odebírat zboží pro svoji prodejnu za velkoobchodní ceny, pak si prosím přečtěte následující text, který Vám popíše vše potřebné.

Jaké skupiny zákazníků mohou u nás nakupovat za velkoobchodní ceny? 
1. PRODEJNY - máte-li svoji kamennou prodejnu, ve které byste chtěli prodávat i jen část našeho sortimentu.
2. DIVADLA - ať už jste profesionální nebo amatérské divadlo i Vy můžete u nás nakupovat za velkoobchodní ceny.
3. REKLAMNÍ AGENTURY - zajišťujete pro svoje klienty tematickou party nebo promo akci? Pak u nás můžete nakoupit vhodné doplňky za velkoobchodní ceny.
4. PŮJČOVNY KOSTÝMŮ - máme nejširší nabídku kostýmů na trhu, takže i pro Vás můžeme poskytnout výhody velkoobchodního prodeje.
5. E-SHOPY - chcete-li doplnit nabízený sortiment o naše zboží nebo jeho část.

Nenalezli jste Vaši činnost v tomto seznamu a myslíte si, že pro nás mohou být Vaše objemy objednávek natolik zajímavé, že by to chtělo velkoobchodní ceny? Pak stačí jen zavolat a třeba se dohodneme.

Chcete u nás udělat nějakou větší objednávku a chtěli byste nějakou slevičku? Napište nám e-mail s poptávkou a uvidíme, co se dá dělat.

Na odstoupení od smlouvy má nárok kupující – spotřebitel. V případě, že je kupující podnikatel a uvedl v objednávce IČ nebo DIČ,pak již není spotřebitel, ale nespotřebitel. Z toho důvodu, dle ust. § 1829 ObčZ, nevzniká právo na vrácení zboží do 14 dnů od doručení zboží. Zákazník - nespotřebitel má nárok pouze na výměnu.

Co musíte udělat, abyste mohl(a) nakupovat za velkoobchodní ceny? 
Postup je vcelku jednoduchý:
1. Zaregistrujte se v našem e-shopu jako firma.
2. Pošlete nám e-mail, že jste se zaregistrovali a připojte živnostenský list. Popište nám, proč žádáte o velkoobchodní ceny a pokud máte, připojte i adresu Vaší prodejny, půjčovny nebo provozovny.
3. My si Vaši činnost prověříme, případně Vám i zavoláme a poté Vám zpřístupníme velkoobchodní ceny. O tom Vás budeme informovat e-mailem. Součástí e-mailu budou i velkoobchodní podmínky, které jsou trošku jiné než pro maloobchodní prodej. Rozdíl je ale pouze v limitech objemu objednávky pro dopravné zdarma.
4. Nyní se už stačí pouze přihlásit a budou se Vám přímo v e-shopu zobrazovat velkoobchodní ceny. Za tyto ceny pak můžete opět přimo v e-shopu provádět své objednávky.

Není Vám něco jasné? Neumíte dobře zacházet s internetem? Pak stačí zavolat a celou proceduru projdeme přímo s Vámi.

Proč máte nakupovat právě u nás? 
Je na nás napojen celý řetězec prodejen, e-shopů, atd... Prodejem ptákovin pro velkoobchodníky se zabýváme již několik let, ale hlavně Vám můžeme nabídnout tyto výhody:

1. Při objednávce nad 5000KČ dopravné zdarma. Pokud se jedná o objemné, těžké a křehké zboží ve větším množství, účtujeme balné od  85,- do 100,- Kč.
2. Dobré skladové zásoby a v případě okamžité nedostupnosti zboží i celkem rychlé dodání od zahraničního dodavatele (obvykle kolem 1 až 2 týdnů). 
3. Rychlé dodání. Zboží expedujeme obvykle do 1-2 dnů.
4. Široký sortiment zboží, který neustále rozšiřujeme, aktualizujeme a vylepšujeme.
5. Pro kamenné prodejny a půjčovny kostýmů připravujeme v krátké době možnost prezentace přímo na našich stránkách. Je to ze dvou důvodů, jednak chceme dát Vám prostor a odměnit Vás jako našeho odběratele a také se nás lidé dost často ptají, zda je možné naše zboží zakoupit i v kamenných prodejnách. Tato jim pak usnadní práci a Vám třeba přivede nové zákazníky. Tato prezentace bude samozřejmě limitována nějakým minimálním čtvrtletním odběrem.

Pokud Vás ani toto nepřesvědčilo, pak zavolejte a domluvte si návštěvu našeho skladu, kde se budete moci sami přesvědčit a alespoň se s námi osobně seznámíte.