Od 17 do 19.7.2024 Máme DOVOLENOU. Objednávky přijaté do 16.7. 11:00hod vyřídíme ještě před dovolenou. Všechny objednávky přijaté po tomto datu budeme postupně vyřizovat po skončení dovolené. 

Trička na láhve

Nastal čas udělat pořádnou párty a chcete být na ní originální? Vyberte si oblek na lahev v našich ptákovinách za bezkonkurenční ceny s dopravou zdarma od 2 000 Kč.

Nejprodávanější

65 položek celkem
zasterka na lahev
99 Kč

Milujete ptákoviny a hledáte - Zástěrka na flašku - Žena - vyberte si v rodinném e-shopu ptakoviny-cb.cz. Doručujeme po celé České republice. Zástěrka na flašku s obrázkem.

Kód: 61920
zasterka na lahev
99 Kč

Máte smysl pro humor a hledáte - Zástěrka na láhev - Dort žena - vyberte si v rodinném e-shopu ptakoviny-cb.cz. Doručujeme po celé České republice. Zástěrka na flašku s obrázkem.

Kód: 61921
zasterka na lahev muz
99 Kč

Sranda musí být, a pokud hledáte - Zástěrka na láhev - Dort muž - vyberte si v rodinném e-shopu ptakoviny-cb.cz. Doručujeme po celé České republice. Zástěrka na flašku s obrázkem.

Kód: 61922
zasterka na lahev
99 Kč

Máte rádi legraci a hledáte - Zástěrka na láhev - Prsa - vyberte si v rodinném e-shopu ptakoviny-cb.cz. Doručujeme po celé České republice. Zástěrka na flašku s obrázkem.

Kód: 61923
zasterka na lahev
99 Kč

Máte rádi ptákoviny a hledáte - Zástěrka na láhev - Narozeniny - vyberte si v rodinném e-shopu ptakoviny-cb.cz. Doručujeme po celé České republice. Zástěrka na flašku s obrázkem.

Kód: 61924
tricko na lahevnohy cuce koule ples slivvovici zahrejes slivovice
84 Kč

Milujete ptákoviny a hledáte - Tričko na láhev - Slivovice - vyberte si v rodinném e-shopu ptakoviny-cb.cz. Doručujeme po celé České republice. Tričko na flašku s nápisem!

Kód: 6959-1
tricko na lahev liga proti abstinenci
84 Kč

Máte smysl pro humor a hledáte - Tričko na láhev - Liga proti abstinenci - vyberte si v rodinném e-shopu ptakoviny-cb.cz. Doručujeme po celé České republice. Tričko na flašku s...

Kód: 6959-10
tricko na lahev aby roba
84 Kč

Sranda musí být, a pokud hledáte - Tričko na láhev - Aby byla pěkná - vyberte si v rodinném e-shopu ptakoviny-cb.cz. Doručujeme po celé České republice. Tričko na flašku s...

Kód: 6959-11
tricko na flasku maturita
84 Kč

Máte rádi legraci a hledáte - Tričko na láhev - Maturita - vyberte si v rodinném e-shopu ptakoviny-cb.cz. Doručujeme po celé České republice. Tričko na flašku s nápisem.

Kód: 6959-12
tricko na lahev svatba
84 Kč

Máte rádi ptákoviny a hledáte - Tričko na láhev - Svatba - vyberte si v rodinném e-shopu ptakoviny-cb.cz. Doručujeme po celé České republice. Tričko na flašku s nápisem.

Kód: 6959-13
tricko na lahev svatba
84 Kč

Milujete ptákoviny a hledáte - Tričko na láhev - Svatba - vyberte si v rodinném e-shopu ptakoviny-cb.cz. Doručujeme po celé České republice. Svatba? Konečně pořádná příležitost...

Kód: 6959-14
tricko na lahev flaska
84 Kč

Máte smysl pro humor a hledáte - Tričko na láhev - To je naša - vyberte si v rodinném e-shopu ptakoviny-cb.cz. Doručujeme po celé České republice. Tričko na flašku s nápisem.

Kód: 6959-15
tricko na lahev jez do polosyta pij do nemoty
84 Kč

Máte rádi ptákoviny a hledáte - Tričko na láhev - Jez do polosyta - vyberte si v rodinném e-shopu ptakoviny-cb.cz. Doručujeme po celé České republice. Tričko na flašku s nápisem.

Kód: 6959-16
tricko na flasku jedine laska k alkoholu
84 Kč

Milujete ptákoviny a hledáte - Tričko na láhev - Láska k alkoholu - vyberte si v rodinném e-shopu ptakoviny-cb.cz. Doručujeme po celé České republice. Tričko na flašku s nápisem..

Kód: 6959-17
tricko na lahev abstinent
84 Kč

Máte smysl pro humor a hledáte - Tričko na láhev - Tento dárek - vyberte si v rodinném e-shopu ptakoviny-cb.cz. Doručujeme po celé České republice. Tričko na flašku s nápisem.

Kód: 6959-18
tricko na lahev miminko
84 Kč

Sranda musí být, a pokud hledáte - Tričko na láhev - Miminko - vyberte si v rodinném e-shopu ptakoviny-cb.cz. Doručujeme po celé České republice. Tričko na flašku s nápisem.

Kód: 6959-19
tricko na flasku narozeniny
84 Kč

Máte rádi legraci a hledáte - Tričko na láhev - Narozeniny - vyberte si v rodinném e-shopu ptakoviny-cb.cz. Doručujeme po celé České republice. Tričko na flašku s nápisem.

Kód: 6959-2
tricko na lahev batole
84 Kč

Máte rádi ptákoviny a hledáte - Tričko na láhev - Batole - vyberte si v rodinném e-shopu ptakoviny-cb.cz. Doručujeme po celé České republice. Tričko na flašku s nápisem - Kde se...

Kód: 6959-20
tricko na lahev 18 narozeniny
84 Kč

Milujete ptákoviny a hledáte - Tričko na láhev - Je ti už 18 - vyberte si v rodinném e-shopu ptakoviny-cb.cz. Doručujeme po celé České republice. Tričko na flašku s nápisem.

Kód: 6959-21
tricko na lahev manzelstvi
84 Kč

Máte smysl pro humor a hledáte - Tričko na láhev - Rada do manželství - vyberte si v rodinném e-shopu ptakoviny-cb.cz. Doručujeme po celé České republice. Tričko na flašku s...

Kód: 6959-22
tricko na lahev pro kvalitni sex
84 Kč

Sranda musí být, a pokud hledáte - Tričko na láhev - Pro kvalitní sex - vyberte si v rodinném e-shopu ptakoviny-cb.cz. Doručujeme po celé České republice. Tričko na flašku s...

Kód: 6959-23
tricko na lahev 18
84 Kč

Máte rádi legraci a hledáte - Tričko na láhev - Začátečník - vyberte si v rodinném e-shopu ptakoviny-cb.cz. Doručujeme po celé České republice. Tričko na flašku s nápisem.

Kód: 6959-24
tricko na lahev 30 narozeniny
84 Kč

Máte rádi ptákoviny a hledáte - Tričko na láhev - 30 - vyberte si v rodinném e-shopu ptakoviny-cb.cz. Doručujeme po celé České republice. Tričko na flašku s nápisem.

Kód: 6959-25
tricko na flasku 40 narozeniny
84 Kč

Milujete ptákoviny a hledáte - Tričko na láhev - 40 - vyberte si v rodinném e-shopu ptakoviny-cb.cz. Doručujeme po celé České republice. Tričko na flašku s nápisem.

Kód: 6959-26
tricko na lahev kolik roku 50 tolik procent
84 Kč

Máte smysl pro humor a hledáte - Tričko na láhev - 50 - vyberte si v rodinném e-shopu ptakoviny-cb.cz. Doručujeme po celé České republice. Tričko na flašku s nápisem.

Kód: 6959-27
tricko na lahev 45 narozeniny
84 Kč

Sranda musí být, a pokud hledáte - Tričko na láhev - 45 - vyberte si v rodinném e-shopu ptakoviny-cb.cz. Doručujeme po celé České republice. Tričko na flašku s nápisem.

Kód: 6959-28
tricko na lahev 65 vsechno nejlepsi
84 Kč

Máte rádi legraci a hledáte - Tričko na láhev - 65 - vyberte si v rodinném e-shopu ptakoviny-cb.cz. Doručujeme po celé České republice. Tričko na flašku s nápisem.

Kód: 6959-29
tricko na lahev pekelne dobra
84 Kč

Máte rádi ptákoviny a hledáte - Tričko na láhev - Pekelně dobrá - vyberte si v rodinném e-shopu ptakoviny-cb.cz. Doručujeme po celé České republice. Tričko na flašku s nápisem.

Kód: 6959-3
tricko na lahev kanec 60
84 Kč

Milujete ptákoviny a hledáte - Tričko na láhev - 60 - vyberte si v rodinném e-shopu ptakoviny-cb.cz. Doručujeme po celé České republice. Tričko na flašku s nápisem.

Kód: 6959-30
tricko na lahev 70 vsechno nejlepsi
84 Kč

Máte smysl pro humor a hledáte - Tričko na láhev - 70 - vyberte si v rodinném e-shopu ptakoviny-cb.cz. Doručujeme po celé České republice. Tričko na flašku s nápisem.

Kód: 6959-31
tricko na lahev tatka
84 Kč

Sranda musí být, a pokud hledáte - Tričko na láhev - Taťka - vyberte si v rodinném e-shopu ptakoviny-cb.cz. Doručujeme po celé České republice. Tričko na flašku s nápisem.

Kód: 6959-32
tricko na lahev kytka
84 Kč

Máte rádi legraci a hledáte - Tričko na láhev - Flaška - vyberte si v rodinném e-shopu ptakoviny-cb.cz. Doručujeme po celé České republice. Tričko na flašku s nápisem.

Kód: 6959-33
cerovsky dobra koralka tricko na lahev
84 Kč

Máte rádi ptákoviny a hledáte - Tričko na láhev - Čertovsk dobrá - vyberte si v rodinném e-shopu ptakoviny-cb.cz. Doručujeme po celé České republice. Tričko na flašku s nápisem...

Kód: 6959-34
tricko na lahev 20
84 Kč

Milujete ptákoviny a hledáte - Tričko na láhev - 20 - vyberte si v rodinném e-shopu ptakoviny-cb.cz. Doručujeme po celé České republice. Tričko na flašku s nápisem.

Kód: 6959-35
tricko na lahev duchod
84 Kč

Máte smysl pro humor a hledáte - Tričko na láhev - Důchod - vyberte si v rodinném e-shopu ptakoviny-cb.cz. Doručujeme po celé České republice. Tričko na flašku s nápisem.

Kód: 6959-36
tricko na lahev korek 60
84 Kč

Sranda musí být, a pokud hledáte - Tričko na láhev - 60 - vyberte si v rodinném e-shopu ptakoviny-cb.cz. Doručujeme po celé České republice. Tričko na flašku s nápisem.

Kód: 6959-37
Nahoru
Další produkty

Líbí se vám tričko na lahev? Zkuste obléct do zástěrky nebo trička i lahev. Budete mít ihned vtipný dárek pro Vaše přátele, nebo kamarády. Potěšíte každého a ještě se společně zasmějete. Zástěrky nebo trička na flašky můžete použít i k překvapení Vašich hostů na oslavě nebo párty. Oblečte lahve do Vámi  zvolených - vhodných oblečků a překvapíte návštěvu. Zároveň zabráníte samovolnému stékání kapek po lahvi a vaši hosté ani ubrusy se nezašpiní. Můžete vybírat z různých motivů, pro narozeninové oslavy, různá výročí  - nebo i tématické párty. Za tento vtipný nápad Vás určitě přátelé pochválí a sklidíte plno pochvalých recenzí.

Hledáte trička na láhve? Jsme rodinný internetový obchod a dodavatel ptákovin s tradicí už od roku 1996. Vyberte si z největší nabídky triček na láhve, které pro vás dovážíme z Mexika, od dodavatelů z EU a některé vybrané kousky jsou i z naší vlastní produkce. Pokud si s výběrem nevíte rady, budeme rádi když využijete naší e-mailovou adresu ptakoviny@ptakoviny-cb.cz nebo nám zavoláte na telefonní číslo +420 736-623-457. Veškeré naše zboží si po vytvoření objednávky s osobním odběrem můžete vyzvednout v našem skladu a výdejním místě (platba pouze v hotovosti) v Hrdějovicích na adrese Okružní 234, Hrdějovice 37361 každý všední den od 13:00 do 17:00. Nejbohatší člověk je ten, kdo se umí celý život smát a radovat, tak si vyberte dle vašich představ a bavte se s námi. Ptakoviny-cb.cz - největší výběr najdete u nás - vše skladem!

Oblíbené filtry z vtipných doplňků: halloween makeup, falešné vousy, žertovné zuby, umělé uši a nosy