Trička na láhve

Nejprodávanější

65 položek celkem
zasterka na lahev
99 Kč

Milujete ptákoviny a hledáte - Zástěrka na flašku - Žena - vyberte si v rodinném e-shopu ptakoviny-cb.cz. Doručujeme po celé České republice. Zástěrka na flašku s obrázkem.

Kód: 61920
zasterka na lahev
99 Kč

Máte smysl pro humor a hledáte - Zástěrka na láhev - Dort žena - vyberte si v rodinném e-shopu ptakoviny-cb.cz. Doručujeme po celé České republice. Zástěrka na flašku s obrázkem.

Kód: 61921
zasterka na lahev muz
99 Kč

Sranda musí být, a pokud hledáte - Zástěrka na láhev - Dort muž - vyberte si v rodinném e-shopu ptakoviny-cb.cz. Doručujeme po celé České republice. Zástěrka na flašku s obrázkem.

Kód: 61922
zasterka na lahev
99 Kč

Máte rádi legraci a hledáte - Zástěrka na láhev - Prsa - vyberte si v rodinném e-shopu ptakoviny-cb.cz. Doručujeme po celé České republice. Zástěrka na flašku s obrázkem.

Kód: 61923
zasterka na lahev
99 Kč

Máte rádi ptákoviny a hledáte - Zástěrka na láhev - Narozeniny - vyberte si v rodinném e-shopu ptakoviny-cb.cz. Doručujeme po celé České republice. Zástěrka na flašku s obrázkem.

Kód: 61924
tricko na lahevnohy cuce koule ples slivvovici zahrejes slivovice
84 Kč

Milujete ptákoviny a hledáte - Tričko na láhev - Slivovice - vyberte si v rodinném e-shopu ptakoviny-cb.cz. Doručujeme po celé České republice. Tričko na flašku s nápisem!

Kód: 6959-1
tricko na lahev liga proti abstinenci
84 Kč

Máte smysl pro humor a hledáte - Tričko na láhev - Liga proti abstinenci - vyberte si v rodinném e-shopu ptakoviny-cb.cz. Doručujeme po celé České republice. Tričko na flašku s...

Kód: 6959-10
tricko na lahev aby roba
84 Kč

Sranda musí být, a pokud hledáte - Tričko na láhev - Aby byla pěkná - vyberte si v rodinném e-shopu ptakoviny-cb.cz. Doručujeme po celé České republice. Tričko na flašku s...

Kód: 6959-11
tricko na flasku maturita
84 Kč

Máte rádi legraci a hledáte - Tričko na láhev - Maturita - vyberte si v rodinném e-shopu ptakoviny-cb.cz. Doručujeme po celé České republice. Tričko na flašku s nápisem.

Kód: 6959-12
tricko na lahev svatba
84 Kč

Máte rádi ptákoviny a hledáte - Tričko na láhev - Svatba - vyberte si v rodinném e-shopu ptakoviny-cb.cz. Doručujeme po celé České republice. Tričko na flašku s nápisem.

Kód: 6959-13
tricko na lahev svatba
84 Kč

Milujete ptákoviny a hledáte - Tričko na láhev - Svatba - vyberte si v rodinném e-shopu ptakoviny-cb.cz. Doručujeme po celé České republice. Svatba? Konečně pořádná příležitost...

Kód: 6959-14
tricko na lahev flaska
84 Kč

Máte smysl pro humor a hledáte - Tričko na láhev - To je naša - vyberte si v rodinném e-shopu ptakoviny-cb.cz. Doručujeme po celé České republice. Tričko na flašku s nápisem.

Kód: 6959-15
tricko na lahev jez do polosyta pij do nemoty
84 Kč

Máte rádi ptákoviny a hledáte - Tričko na láhev - Jez do polosyta - vyberte si v rodinném e-shopu ptakoviny-cb.cz. Doručujeme po celé České republice. Tričko na flašku s nápisem.

Kód: 6959-16
tricko na flasku jedine laska k alkoholu
84 Kč

Milujete ptákoviny a hledáte - Tričko na láhev - Láska k alkoholu - vyberte si v rodinném e-shopu ptakoviny-cb.cz. Doručujeme po celé České republice. Tričko na flašku s nápisem..

Kód: 6959-17
tricko na lahev abstinent
84 Kč

Máte smysl pro humor a hledáte - Tričko na láhev - Tento dárek - vyberte si v rodinném e-shopu ptakoviny-cb.cz. Doručujeme po celé České republice. Tričko na flašku s nápisem.

Kód: 6959-18
tricko na lahev miminko
84 Kč

Sranda musí být, a pokud hledáte - Tričko na láhev - Miminko - vyberte si v rodinném e-shopu ptakoviny-cb.cz. Doručujeme po celé České republice. Tričko na flašku s nápisem.

Kód: 6959-19
tricko na flasku narozeniny
84 Kč

Máte rádi legraci a hledáte - Tričko na láhev - Narozeniny - vyberte si v rodinném e-shopu ptakoviny-cb.cz. Doručujeme po celé České republice. Tričko na flašku s nápisem.

Kód: 6959-2
tricko na lahev batole
84 Kč

Máte rádi ptákoviny a hledáte - Tričko na láhev - Batole - vyberte si v rodinném e-shopu ptakoviny-cb.cz. Doručujeme po celé České republice. Tričko na flašku s nápisem - Kde se...

Kód: 6959-20
tricko na lahev 18 narozeniny
84 Kč

Milujete ptákoviny a hledáte - Tričko na láhev - Je ti už 18 - vyberte si v rodinném e-shopu ptakoviny-cb.cz. Doručujeme po celé České republice. Tričko na flašku s nápisem.

Kód: 6959-21
tricko na lahev manzelstvi
84 Kč

Máte smysl pro humor a hledáte - Tričko na láhev - Rada do manželství - vyberte si v rodinném e-shopu ptakoviny-cb.cz. Doručujeme po celé České republice. Tričko na flašku s...

Kód: 6959-22
tricko na lahev pro kvalitni sex
84 Kč

Sranda musí být, a pokud hledáte - Tričko na láhev - Pro kvalitní sex - vyberte si v rodinném e-shopu ptakoviny-cb.cz. Doručujeme po celé České republice. Tričko na flašku s...

Kód: 6959-23
tricko na lahev 18
84 Kč

Máte rádi legraci a hledáte - Tričko na láhev - Začátečník - vyberte si v rodinném e-shopu ptakoviny-cb.cz. Doručujeme po celé České republice. Tričko na flašku s nápisem.

Kód: 6959-24
tricko na lahev 30 narozeniny
84 Kč

Máte rádi ptákoviny a hledáte - Tričko na láhev - 30 - vyberte si v rodinném e-shopu ptakoviny-cb.cz. Doručujeme po celé České republice. Tričko na flašku s nápisem.

Kód: 6959-25
tricko na flasku 40 narozeniny
84 Kč

Milujete ptákoviny a hledáte - Tričko na láhev - 40 - vyberte si v rodinném e-shopu ptakoviny-cb.cz. Doručujeme po celé České republice. Tričko na flašku s nápisem.

Kód: 6959-26
tricko na lahev kolik roku 50 tolik procent
84 Kč

Máte smysl pro humor a hledáte - Tričko na láhev - 50 - vyberte si v rodinném e-shopu ptakoviny-cb.cz. Doručujeme po celé České republice. Tričko na flašku s nápisem.

Kód: 6959-27
tricko na lahev 45 narozeniny
84 Kč

Sranda musí být, a pokud hledáte - Tričko na láhev - 45 - vyberte si v rodinném e-shopu ptakoviny-cb.cz. Doručujeme po celé České republice. Tričko na flašku s nápisem.

Kód: 6959-28
tricko na lahev 65 vsechno nejlepsi
84 Kč

Máte rádi legraci a hledáte - Tričko na láhev - 65 - vyberte si v rodinném e-shopu ptakoviny-cb.cz. Doručujeme po celé České republice. Tričko na flašku s nápisem.

Kód: 6959-29
tricko na lahev pekelne dobra
84 Kč

Máte rádi ptákoviny a hledáte - Tričko na láhev - Pekelně dobrá - vyberte si v rodinném e-shopu ptakoviny-cb.cz. Doručujeme po celé České republice. Tričko na flašku s nápisem.

Kód: 6959-3
tricko na lahev kanec 60
84 Kč

Milujete ptákoviny a hledáte - Tričko na láhev - 60 - vyberte si v rodinném e-shopu ptakoviny-cb.cz. Doručujeme po celé České republice. Tričko na flašku s nápisem.

Kód: 6959-30
tricko na lahev 70 vsechno nejlepsi
84 Kč

Máte smysl pro humor a hledáte - Tričko na láhev - 70 - vyberte si v rodinném e-shopu ptakoviny-cb.cz. Doručujeme po celé České republice. Tričko na flašku s nápisem.

Kód: 6959-31
tricko na lahev tatka
84 Kč

Sranda musí být, a pokud hledáte - Tričko na láhev - Taťka - vyberte si v rodinném e-shopu ptakoviny-cb.cz. Doručujeme po celé České republice. Tričko na flašku s nápisem.

Kód: 6959-32
tricko na lahev kytka
84 Kč

Máte rádi legraci a hledáte - Tričko na láhev - Flaška - vyberte si v rodinném e-shopu ptakoviny-cb.cz. Doručujeme po celé České republice. Tričko na flašku s nápisem.

Kód: 6959-33
cerovsky dobra koralka tricko na lahev
84 Kč

Máte rádi ptákoviny a hledáte - Tričko na láhev - Čertovsk dobrá - vyberte si v rodinném e-shopu ptakoviny-cb.cz. Doručujeme po celé České republice. Tričko na flašku s nápisem...

Kód: 6959-34
tricko na lahev 20
84 Kč

Milujete ptákoviny a hledáte - Tričko na láhev - 20 - vyberte si v rodinném e-shopu ptakoviny-cb.cz. Doručujeme po celé České republice. Tričko na flašku s nápisem.

Kód: 6959-35
tricko na lahev duchod
84 Kč

Máte smysl pro humor a hledáte - Tričko na láhev - Důchod - vyberte si v rodinném e-shopu ptakoviny-cb.cz. Doručujeme po celé České republice. Tričko na flašku s nápisem.

Kód: 6959-36
tricko na lahev korek 60
84 Kč

Sranda musí být, a pokud hledáte - Tričko na láhev - 60 - vyberte si v rodinném e-shopu ptakoviny-cb.cz. Doručujeme po celé České republice. Tričko na flašku s nápisem.

Kód: 6959-37
Nahoru
Další produkty

Líbí se vám tričko na lahev? Zkuste obléct do zástěrky nebo trička i lahev. Budete mít ihned vtipný dárek pro Vaše přátele, nebo kamarády. Potěšíte každého a ještě se společně zasmějete. Zástěrky nebo trička na flašky můžete použít i k překvapení Vašich hostů na oslavě nebo párty. Oblečte lahve do Vámi  zvolených - vhodných oblečků a překvapíte návštěvu. Zároveň zabráníte samovolnému stékání kapek po lahvi a vaši hosté ani ubrusy se nezašpiní. Můžete vybírat z různých motivů, pro narozeninové oslavy, různá výročí  - nebo i tématické párty. Za tento vtipný nápad Vás určitě přátelé pochválí a sklidíte plno pochvalých recenzí.

Hledáte trička na láhve? Jsme rodinný internetový obchod a dodavatel ptákovin s tradicí už od roku 1996. Vyberte si z největší nabídky triček na láhve, které pro vás dovážíme z Mexika, od dodavatelů z EU a některé vybrané kousky jsou i z naší vlastní produkce. Pokud si s výběrem nevíte rady, budeme rádi když využijete naší e-mailovou adresu ptakoviny@ptakoviny-cb.cz nebo nám zavoláte na telefonní číslo +420 736-623-457. Veškeré naše zboží si také můžete prohlédnout a vyzkoušet v naší kamenné prodejně v Českých Budějovicích na adrese Senovážné náměstí 9 (první patro, vlevo), kde nás najdete každý pracovní den od 9:00 do 17:00. Nejbohatší člověk je ten, kdo se umí celý život smát a radovat, tak si vyberte dle vašich představ a bavte se s námi. Ptakoviny-cb.cz - největší výběr najdete u nás - vše skladem!

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení