Maska zebra

Nastal čas udělat pořádnou párty a chcete být na ní originální? Vyberte si masku zebry v našich ptákovinách za bezkonkurenční ceny s dopravou zdarma od 2 000 Kč.

Maska zebry

Staňte se hvězdou zvířecí párty a pořiďte si naší masku zebry! Maska zebra je vhodná pro malé děti a stejně tak i pro dospělé, kteří se nebojí originality.  

Víte, že? - Na Havajských ostrovech žije zvláštní druh zebry se zlatými pruhy. Jedná se o výrazné rozšíření pigmentu melaninu, což se nazývá melanismus.

                - Zebry a pštrosi žijí často společně, aby se navzájem chránili před nepřátelskými zvířaty. Pštros vidí nepřítele lépe než zebra, naopak zebra ho může lépe slyšet nebo cítit.

Hledáte masku zebry?

Jsme rodinný internetový obchod a dodavatel ptákovin s tradicí už od roku 1996. Vyberte si z největší nabídky masek, které pro vás dovážíme z Mexika, od dodavatelů z EU a některé vybrané kousky jsou i z naší vlastní produkce.

Pokud si s výběrem masky nevíte rady, budeme rádi když využijete naší e-mailovou adresu ptakoviny@ptakoviny-cb.cz nebo nám zavoláte na telefonní číslo +420 736-623-457. Veškeré naše zboží si po vytvoření objednávky s osobním odběrem můžete vyzvednout v našem skladu a výdejním místě (platba pouze v hotovosti) v Hrdějovicích na adrese Okružní 234, Hrdějovice 37361 každý všední den od 13:00 do 17:00.

Nejbohatší člověk je ten, kdo se umí celý život smát a radovat, tak si vyberte masku dle vašich představ a bavte se s námi. Ptakoviny-cb.cz - největší výběr masek najdete u nás - vše skladem!  Pro více inspirace se nezapomeňte mrknout i na další kategorie masek, kostýmů a dalších ptákovin! Oblíbené jsou třeba: medvědí maskymaska opicemaska beruškymaska psamaska lva, maska kočky,  nebo také maska vlka.