Maska zebra

Nastal čas udělat pořádnou párty a chcete být na ní originální? Vyberte si masku zebry v našich ptákovinách za bezkonkurenční ceny s dopravou zdarma od 2 000 Kč.

Maska zebry

Staňte se hvězdou zvířecí párty a pořiďte si naší masku zebry! Maska zebra je vhodná pro malé děti a stejně tak i pro dospělé, kteří se nebojí originality.  

Víte, že? - Na Havajských ostrovech žije zvláštní druh zebry se zlatými pruhy. Jedná se o výrazné rozšíření pigmentu melaninu, což se nazývá melanismus.

               - Zebry a pštrosi žijí často společně, aby se navzájem chránili před nepřátelskými zvířaty. Pštros vidí nepřítele lépe než zebra, naopak zebra ho může lépe slyšet nebo cítit.

Hledáte maska zebra? Jsme rodinný internetový obchod a dodavatel ptákovin s tradicí už od roku 1996. Vyberte si z největší nabídky masek, které pro vás dovážíme z Mexika, od dodavatelů z EU a některé vybrané kousky jsou i z naší vlastní produkce. Pokud si s výběrem masky nevíte rady, budeme rádi když využijete naší e-mailovou adresu ptakoviny@ptakoviny-cb.cz nebo nám zavoláte na telefonní číslo +420 736-623-457. Veškeré naše zboží si také můžete prohlédnout a vyzkoušet v naší kamenné prodejně v Českých Budějovicích na adrese Senovážné náměstí 9 (první patro, vlevo), kde nás najdete každý pracovní den od 9:00 do 17:00. Nejbohatší člověk je ten, kdo se umí celý život smát a radovat, tak si vyberte masku dle vašich představ a bavte se s námi. Ptakoviny-cb.cz - největší výběr na masky zebry najdete u nás - vše skladem!

Oblíbené filtry z kategorie zvířecí maskypárty kostýmymaska opicemaska beruškamaska pesmaska lev, maska kočkamaska vlk