Maska osla

Chystáte se na maškarní večírek ve zvířecím stylu nebo masopustní veselí? Vyberte si masku osla v našich ptákovinách za bezkonkurenční ceny s dopravou zdarma od 2 000 Kč.

Nejprodávanější

Sada osel
Sada osel - uši na čelence a nos
Momentálně nedostupné
Kód: 71803
 
297 Kč
1 položek celkem
Sada osel
Sada osel - uši na čelence a nos
Momentálně nedostupné
297 Kč

Milujete ptákoviny a hledáte - Sada oslík - vyberte si v rodinném e-shopu ptakoviny-cb.cz. Doručujeme po celé České republice. Sada oslíka obsahuje - uši na čelence a nos.

Kód: 71803

Oslí maska

Hledáte vtipnou a efektivní masku na váš večírek nebo maškarní akci? Maska osla je tou pravou volbou! Maska oslíka je vhodná pro všechny věkové kategorie, který nemají rádi nudu a všednost. S našimi zvířecími maskami se ale nudy není třeba bát!

Kvalitní masky by měly být na více než jedno použití, neměly by vás nijak omezovat v pohybu a hlavně by měly být vyrobeny z kvalitního materiálu, který nebude nijak dráždit vaši pokožku. A přesně takové naše masky jsou!

Víte, že?

  • Navzdory tomu, že osel nebyl nikdy zvlášť oslavován, stal se symbolem egyptského boha Ra, v řecké mytologii také symbol boha Dionýsa.
  • Dnešní domácí osel dosahuje kohoutkové výšky asi 110 až 130 cm. Existují už i miniaturní oslíci, ale i osli, kteří jsou vysocí i nad 150 cm.

Hledáte masku osla?

Jsme rodinný internetový obchod a dodavatel ptákovin s tradicí už od roku 1996. Vyberte si z největší nabídky masek, které pro vás dovážíme z Mexika, od dodavatelů z EU a některé vybrané kousky jsou i z naší vlastní produkce.

Pokud si s výběrem masky nevíte rady, budeme rádi když využijete naší e-mailovou adresu ptakoviny@ptakoviny-cb.cz nebo nám zavoláte na telefonní číslo +420 736-623-457. Veškeré naše zboží si po vytvoření objednávky s osobním odběrem můžete vyzvednout v našem skladu a výdejním místě (platba pouze v hotovosti) v Hrdějovicích na adrese Okružní 234, Hrdějovice 37361 každý všední den od 13:00 do 17:00.

Nejbohatší člověk je ten, kdo se umí celý život smát a radovat, tak si vyberte masku dle vašich představ a bavte se s námi. Ptakoviny-cb.cz nabízí největší výběr masek osla! Potřebujete více inspirace na ten správný kostým? Mrkněte se na další masky zvířat i jiné zajímavé kostýmy - maska levmaska koněmaska vlkahalloweenské kostýmypohádkové postavy a další.