Od 17 do 19.7.2024 Máme DOVOLENOU. Objednávky přijaté do 16.7. 11:00hod vyřídíme ještě před dovolenou. Všechny objednávky přijaté po tomto datu budeme postupně vyřizovat po skončení dovolené. 

Žertovné kondomy

Nastal čas udělat pořádnou párty a chcete být na ní originální? Vyberte si žertovný kondom v našich ptákovinách za bezkonkurenční ceny s dopravou zdarma od 2 000 Kč.

Milování může být všelijaké, ale nikdy nesmí být nudné. Občas proto není od věci skloubit bezpečný sex s fantazií a třeba i trochou legrace. Žertovné kondomy patří v tomto směru mezi nejvyhledávanější erotické pomůcky.

Hledáte žertovné kondomy? Jsme rodinný internetový obchod a dodavatel ptákovin s tradicí už od roku 1996. Vyberte si z největší nabídky vtipných kondomů, které pro vás dovážíme od dodavatelů z EU. Pokud si s výběrem nevíte rady, budeme rádi když využijete naší e-mailovou adresu ptakoviny@ptakoviny-cb.cz nebo nám zavoláte na telefonní číslo +420 736-623-457. Veškeré naše zboží si po vytvoření objednávky s osobním odběrem můžete vyzvednout v našem skladu a výdejním místě (platba pouze v hotovosti) v Hrdějovicích na adrese Okružní 234, Hrdějovice 37361 každý všední den od 13:00 do 17:00. Nejbohatší člověk je ten, kdo se umí celý život smát a radovat, tak si vyberte dle vašich představ a bavte se s námi. Ptakoviny-cb.cz - největší výběr najdete u nás - vše skladem!

Oblíbené filtry z vtipných doplňků: halloween makeup, falešné vousy, žertovné zuby, umělé uši a nosy