Sranda musí být, a pokud hledáte - Náramek lebky - vyberte si v rodinném e-shopu ptakoviny-cb.cz. Doručujeme po celé České republice.
Karnevalový náramek lebky.
Kód: 010590
Máte smysl pro humor a hledáte - Lebka - vyberte si v rodinném e-shopu ptakoviny-cb.cz. Doručujeme po celé České republice.
Plastová lebka s pohyblivou čelistí.
Rozměry -...
Kód: 010604
Kód: 010615
Kód: 010617
Kód: 010622
Milujete ptákoviny a hledáte - Čarodějnická sada pro děti - vyberte si v rodinném e-shopu ptakoviny-cb.cz. Doručujeme po celé České republice.
Sada pro čarodějnici nebo...
Kód: 010942
Máte smysl pro humor a hledáte - Rukavice červené - 25cm - vyberte si v rodinném e-shopu ptakoviny-cb.cz. Doručujeme po celé České republice.
Rukavice červené dlouhé 25cm.
Kód: 016759
Máte smysl pro humor a hledáte - Čelenka Muerte - vyberte si v rodinném e-shopu ptakoviny-cb.cz. Doručujeme po celé České republice.
Čelenka Muerte s kvítím a závojem na kterém...
Kód: 021011
Novinka
Máte smysl pro humor a hledáte - Paruka Marilyn Monroe - vyberte si v rodinném e-shopu ptakoviny-cb.cz. Doručujeme po celé České republice.
Paruka Marilyn Monroe.
Kód: 024853
Novinka
Máte rádi ptákoviny a hledáte - Pavučina 20g s pavoukem - vyberte si v rodinném e-shopu ptakoviny-cb.cz. Doručujeme po celé České republice.
Pavouk s velkou pavučinou 20g.
Kód: 026567
Máte rádi ptákoviny a hledáte - Křídla péřová černá 100x80cm - Halloween - vyberte si v rodinném e-shopu ptakoviny-cb.cz. Doručujeme po celé České republice.
Křídla péřová...
Kód: 029617
Máte rádi legraci a hledáte - Make-up bílý - vyberte si v rodinném e-shopu ptakoviny-cb.cz. Doručujeme po celé České republice.
Bílý make-up ředitelný vodou.
Využijete jej na...
Kód: 034007
Máte rádi ptákoviny a hledáte - Make-up červený - Halloween - vyberte si v rodinném e-shopu ptakoviny-cb.cz. Doručujeme po celé České republice.
Červený make-up ředitelný...
Kód: 0340089
Máte rádi ptákoviny a hledáte - Sada aqua barviček - Halloween - vyberte si v rodinném e-shopu ptakoviny-cb.cz. Doručujeme po celé České republice.
Sada obsahuje tři aqua...
Kód: 034012
Sranda musí být, a pokud hledáte - Sada aqua barviček - kostlivec- vyberte si v rodinném e-shopu ptakoviny-cb.cz. Doručujeme po celé České republice.
Sada obsahuje tři aqua...
Kód: 034014
Milujete ptákoviny a hledáte - Sada aqua barviček - Čarodějnice - vyberte si v rodinném e-shopu ptakoviny-cb.cz. Doručujeme po celé České republice.
Sada obsahuje tři...
Kód: 034015
Máte smysl pro humor a hledáte - Krev gel - vyberte si v rodinném e-shopu ptakoviny-cb.cz. Doručujeme po celé České republice.
Krev se dá se použít jako doplněk k čarodějnici,...
Kód: 034017
Sranda musí být, a pokud hledáte - Make-up modrý-19gr. - vyberte si v rodinném e-shopu ptakoviny-cb.cz. Doručujeme po celé České republice.
Použití k vybarvení větších...
Kód: 034019
Milujete ptákoviny a hledáte - Make-up zelený-19gr - vyberte si v rodinném e-shopu ptakoviny-cb.cz. Doručujeme po celé České republice.
Použití k vybarvení větších ploch...
Kód: 034020
Kód: 034021
Máte smysl pro humor a hledáte - Černou tužku - vyberte si v rodinném e-shopu ptakoviny-cb.cz. Doručujeme po celé České republice.
Karnevalová pastelka černá. Obsahuje 2,3g.
Kód: 034022
Milujete ptákoviny a hledáte - Sada na aplikaci make-upu - vyberte si v rodinném e-shopu ptakoviny-cb.cz. Doručujeme po celé České republice.
Sada obsahuje:
štěteček...
Kód: 034024
Kód: 07609/LEB
Máte rádi ptákoviny a hledáte - Nos čarodějnický - vyberte si v rodinném e-shopu ptakoviny-cb.cz. Doručujeme po celé České republice.
Nos pro čarodějnice na gumičku velký cca...
Kód: 07616
Hledáte plastovou masku čerta s kápí pro karneval, masopust, párty či halloween? Co takhle tato krásná plastová polomaska čerta, se kterou zaručeně vyděsíte své kamarády a...
Kód: 079169
Sranda musí být, a pokud hledáte - Klobouk s přezkou - vyberte si v rodinném e-shopu ptakoviny-cb.cz. Doručujeme po celé České republice.
Sametový černý klobouk je zdoben...
Kód: 081111
Máte rádi legraci a hledáte - Rukavice černé dětské - vyberte si v rodinném e-shopu ptakoviny-cb.cz. Doručujeme po celé České republice.
Rukavice černé - 100% polyester....
Kód: 087277
Kód: 092051
Kód: 092852
Milujete ptákoviny a hledáte - Sekera - 80cm - vyberte si v rodinném e-shopu ptakoviny-cb.cz. Doručujeme po celé České republice.
Sekera velká 80cm pro kata, vikinga, atd...
Kód: 101369
Kód: 101617
Chystáte se na párty a hledáte plastovou masku vřískot s černou kápí? Ať už na karneval, helloween nebo masopust - vyberte si v rodinném e-shopu ptakoviny-cb.cz. Doručujeme po...
Kód: 101950
Kód: 102316/NUZ
Máte rádi legraci a hledáte - Maska Zombie s kapsičkou na telefon - vyberte si v rodinném e-shopu ptakoviny-cb.cz. Doručujeme po celé České republice.
K dosažení děsivého...
Kód: 10316
Kód: 10323
Máte smysl pro humor a hledáte - Mačeta krvavá - 78cm - vyberte si v rodinném e-shopu ptakoviny-cb.cz. Doručujeme po celé České republice.
Mačeta krvavá se hodí k jakémukoliv...
Kód: 104526
Doplňky na Halloween
Vše na Halloween - Halloween je svátek, který se v našich krajích velmi rychle zabydluje. Přináší jedinečnou příležitost vyzkoušet si strašidelné i žertovné kostýmy, vystřelit si z přátel a uspořádat báječnou párty. V našem sortimentu najdete doslova vše pro Halloween. Buďte originální a vyzdobte si váš byt dekoracemi lebek, kostlivců, netopýrů nebo vtipně stylizovaných dýní. Váš byt může strašidelně zářit a i pár maličkostmi navodíte jedinečnou atmosféru. Ve vymýšlení kostýmu vám pomůže řada doplňků od umělých nosů, různých bradavic, umělecká tetování až po hrůzu nahánějící masky. Pokud nemáte na vytváření vlastního kostýmu čas nebo dostatek fantazie, jistě si vyberete z bohaté nabídky již připravených kousků. Vybírejte z klasických kostýmů pro děti i dospělé. Veškeré zboží je vyrobeno z kvalitních a pevných materiálů a s ohledem na karnevalový ruch. Kostým vám jistě velmi dobře poslouží i v další sezoně. Vždy dbáme na to, abychom vám zajistili nejen bohatý výběr, ale především zboží kvalitní. U materiálů ve styku s pokožkou dbáme na dodržení zdravotní nezávadnosti. Zejména v západních zemích je zvykem konec října rozzářit dýňovými lucernami a vytvořit tajuplnou atmosféru. Děti obchází po sousedství, dostávají koledu a zažívají různě strašidelná nebo žertovná překvapení. Halloween si však svým veselým pojetím získává i nás a inspiruje k výrobě kostýmů, strašidelných dekorací a pořádání tematických večírků.
K Halloweenu neodmyslitelně patří oranžové vydlabané dýně. Nemusíte je však shánět a pracně vyrábět sami. Nabízí se krásně zpracované dekorace z keramiky, které rozzáří váš byt, jsou bezpečnější a nekazí se. Interiér navíc můžete doplnit i svíčkami ve tvaru kostí, lebek. Závěsné dekorace jako jsou pavučiny, netopýři, duchové nebo jiná strašidla vykouzlí nezaměnitelnou atmosféru. Dekorace jsou vyráběné z odolných materiálů a poslouží řadu sezon. Pro oživení můžete každý rok přidat novinky a rozšířit vaší výbavu. Na Halloween se děti rády účastní různých stezek odvahy nebo veselých zábav. Ale ani dospělí nemusí zůstávat pozadu. Díky zajímavým kostýmům se můžou vyřádit malí i velcí. Převlékněte se za čarodějnice, kostlivce, zombie, kouzelníky, upíry. Nechte zapracovat svoji fantazii. Paruky, kostýmy, barvy na obličej i doplňky vás promění do oblíbených filmových nebo pohádkových postav. Vystrašte své okolí a udělejte ze sebe absolutní hvězdu večírku. Prosvětlete deštivý podzim oranžovými dýněmi. Užijte si zábavu a veselí, které tento svátek nabízí. Nebojte se být originální a zapojte svou představivost.
Vyberte si naše další žertovné filtry: kanadské žertíky, konfety, falešné vousy a kníry, doplňky ke kostýmům, paruky