Velké tajemství pohádkového lesa

Kód: 2594
169 Kč 140 Kč bez DPH
Skladem
Můžeme doručit do:
19.6.2024
Možnosti doručení

Máte smysl pro humor a hledáte - Člověče napij se 3 - vyberte si v rodinném e-shopu ptakoviny-cb.cz. Doručujeme po celé České republice.

Je tu nová DĚTSKÁ stolní společenská hra. Chcete zabavit ratolesti na delší dobu, či s nimi projít tajemný les a nebát se plnit rozmanité úkoly, které vás mohou posunout k cíli, nebo taky totálně rozhodit vaši snahu o vítězství.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Je tu nová DĚTSKÁ stolní společenská hra. Chcete zabavit ratolesti na delší dobu, či s nimi projít tajemný les a nebát se plnit rozmanité úkoly, které vás mohou posunout k cíli, nebo taky totálně rozhodit vaši snahu o vítězství tím, že v Pohádkovém lese vítězí
ten nejtrpělivější, nejšikovnější a nejveselejší? Desítky úkolů na kartičkách, skládací obrázky, vystřihovací figurky, nečekané zvraty, dvě herní pole s dalšími a dalšími úkoly a ještě bludiště, pexeso, omalovánky, prostě našlapaná zábava v tom nejpohodovějším stylu...
Vraťte se i vy do dětství s ostatními hráči. 
A TEĎ POZOR, SUPERCENA! 
Děti mají rády hry a my máme rádi děti, protože jsou naše budoucnost. A do budoucnosti je třeba investovat - aspoň z našeho pohledu zábavnou formou, a proto jsme si řekli, že je třeba volný čas dětí podpořit. Kvůli tomu jsme na této namakané dětské hře připravili zcela bezkonkurenční akční cenu! Zahrejte si tuhle hru se svými dětmi a jejich kamarády - svět není jen monitor počítače, bavte se tak, jako generace před vámi! Hru můžete věnovat jako dárek, můžete ji koupit jako odměnu třeba za vysvědčení; vezměte si ji na dovolenou, uvidíte, že se budete královsky bavit - a za zcela bezkonkurenční cenu, je přece krize a my ji  podporovat nebudeme!

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: