Vtipné roušky

Nastal čas udělat pořádnou párty a chcete být na ní originální? Vyberte si vtipnou roušku v našich ptákovinách za bezkonkurenční ceny s dopravou zdarma od 2 000 Kč.

Roušky

Úsměv (za vtipnou rouškou) je nejlepší lék na nemoci i paniku. Vtipné roušky jsou ušité ze 100% bavlny, která pohodlně sedí na tváři a neskluzuje z ní. Udělejte si z roušky módní doplněk proti splínu, však legrace musí být!

Hledáte vtipné roušky? Jsme rodinný internetový obchod a dodavatel ptákovin s tradicí už od roku 1996. Vyberte si z největší nabídky vtipných roušek, které pro vás dovážíme z Mexika, od dodavatelů z EU a některé vybrané kousky jsou i z naší vlastní produkce. Pokud si s výběrem nevíte rady, budeme rádi když využijete naší e-mailovou adresu ptakoviny@ptakoviny-cb.cz nebo nám zavoláte na telefonní číslo +420 736-623-457. Veškeré naše zboží si po vytvoření objednávky s osobním odběrem můžete vyzvednout v našem skladu a výdejním místě (platba pouze v hotovosti) v Hrdějovicích na adrese Okružní 234, Hrdějovice 37361 každý všední den od 13:00 do 17:00. Nejbohatší člověk je ten, kdo se umí celý život smát a radovat, tak si vyberte dle vašich představ a bavte se s námi. Ptakoviny-cb.cz - největší výběr najdete u nás - vše skladem!

Oblíbené filtry z kategorie karnevalové doplňky: konfety, vějíře, žertovné zubyšerpy, vlajky