Maska starý muž bez pusy

Kód: 27529
767 Kč 634 Kč bez DPH
Momentálně nedostupné
Můžeme doručit do:
23.11.2023
Možnosti doručení
Máte smysl pro humor a hledáte - Maska starý muž bez pusy - vyberte si v rodinném e-shopu ptakoviny-cb.cz. Doručujeme po celé České republice. Zvrásněný obličej, růžový nos, bílé kudrnaté vlasy po stranách hlavy a bílé obočí jsou znaky masky Stařeček.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Zvrásněný obličej, růžový nos, bílé kudrnaté vlasy po stranách hlavy a bílé obočí jsou znaky masky Stařeček. Kromě celoobličejových masek a polomasek nabízíme právě i tyto masky bez brady. V těchto maskách můžete pohodlně pít a jíst, aniž byste si masku museli sundávat. To je na párty, kde je hodně jídla, velká přednost.

Maska jedinečné špičkové kvality se částečně přizpůsobí Vašemu obličeji - stejně je tomu i u profesionálních filmových FX masek vyráběných na míru. Velkou výhodou této masky je její dlouhá životnost, můžete s ní tedy ohromit nesčetněkrát! Maska Vám poskytne i vysoký komfort při nošení. Otvor pro nos Vám dopřeje, že v masce můžete dýchat, a vystřihnutá brada zaručí hojnost pití a srozumitelné mluvení. Otvory pro oči jsou rovněž prostřihnuty, takže Vás ostatní možná i poznají. 

Obsah dodávky:

  • Stařeček, maska (univerzální velikost pro dospělého člověka)

Materiál: latex

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: