Maska Zombie na telefon

Kód: 10316
1 679 Kč –10 %
maska zombie
1 679 Kč –10 % 1 499 Kč 1 239 Kč bez DPH
Skladem
Můžeme doručit do:
20.6.2024
Možnosti doručení

Máte rádi legraci a hledáte - Maska Zombie s kapsičkou na telefon - vyberte si v rodinném e-shopu ptakoviny-cb.cz. Doručujeme po celé České republice.

K dosažení děsivého živého efektu stačí stáhnout bezplatnou aplikaci Morph Digital Dudz do vašeho mobilního telefonu. Nastavte požadovanou aplikace, zastrčte do kapsičky v masce a máte masku jako živou (viz. video u u produktu).

Detailní informace

Detailní popis produktu

Naši originální speciální masku Zombie vyrobil ručně filmový výtvarník z měkkého pěnového latexu. Oproti konkurenčním gumovým či umělohmotným maskám se v tomto případě jedná o masku velmi dobré kvality. S touto maskou získáváte na přesvědčivosti a živosti, s jakou je možné se setkat jen u profesionálních filmových FX masek vyráběných na míru.

K dosažení děsivého živého efektu stačí stáhnout bezplatnou aplikaci Morph Digital Dudz do vašeho mobilního telefonu. Nastavte požadovanou aplikace, zastrčte do kapsičky v masce a máte masku jako živou.

Zatímco běžnou masku můžete po jednom použití zahodit, tato maska Zombie má díky své extrémně odolné konzistenci materiálu velmi dlouhou životnost. Můžete s ní ohromit či potěšit nesčetněkrát! Maska Vám poskytne i vysoký komfort nošení. Jsou v ní vytvořeny otvory pro oči a nos. V latexové masce tak můžete dobře vidět a dýchat.

Obsah dodávky:

  • 1ks masky (univerzální velikost pro dospělého člověka)

Tip: Pokud by Vás maska Zombie do očí tlačila, vezměte nůžky na nehty a zvětšete opatrně oční otvory. Pokud by maska byla trochu větší, lze ji v zadní části vyložit molitanem, popřípadě látkou, poté by měla vaší ratolesti sedět jako ulitá.

 

Materiál: latex

 Zde je odkaz na článek:

http://www.applikace.cz/novinka-572-Halloweenske-masky-a-kostymy-ktere-chytre-vyuzivaji-vas-mobil

<iframe width="640" height="360" src="https://www.youtube.com/embed/--w9qBSauis" frameborder="0" allow="autoplay; encrypted-medi

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: