Maska - Lebka

Kód: 26157
1 117 Kč 923 Kč bez DPH
Momentálně nedostupné
Můžeme doručit do:
30.7.2024
Možnosti doručení

Máte rádi ptákoviny a hledáte - Maska - Lebka - vyberte si v rodinném e-shopu ptakoviny-cb.cz. Doručujeme po celé České republice.

Tuto originální speciální FX hrůzostrašnou masku lebky vyrobil ručně filmový výtvarník z měkkého pěnového latexu.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Tuto originální speciální FX Maska - Lebka vyrobil ručně filmový výtvarník z měkkého pěnového latexu. Oproti běžným gumovým či latexovým maskám se v tomto případě jedná o masku špičkové kvality, která se až neuvěřitelně přizpůsobuje obličeji.

Díky výtečné flexibilitě se na masku dokonce přenáší i Vaše mimika. S těmito vlastnostmi maska získává na přesvědčivosti a živosti, s jakou je možné se setkat jen u profesionálních filmových FX masek vyráběných na míru. Zatímco běžnou masku můžete po jednom použití zahodit, tato FX maska má díky své extrémně odolné konzistenci materiálu velmi dlouhou životnost. Můžete s ní tudíž ohromit či potěšit doslova nesčetněkrát! Maska Vám poskytne i vysoký komfort nošení. Pokud chcete upoutat pekelnou maskou, kupte si ji!

Parametry

  • Materiál: jemný pěnový latex
  • univerzální velikost pro dospělého člověka

 

Tip: Pokud by Vás Maska - Lebka očí tlačila, vezměte nůžky na nehty a zvětšete opatrně oční otvory. Poté by Vám měla sedět jako ulitá.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: