Maska prasátko

Kód: 75443
66 Kč 55 Kč bez DPH
Skladem

Hledáte latexovou masku prasátko pro karneval, masopust, párty či halloween? Co takhle tato latexová maska prasete, která nesmí chybět na žádné zvířecí párty. Hlavní výhodou této masky na karneval je její lehkost a kvalitní přirozené zpracování.

 

Detailní informace

Detailní popis produktu

Hledáte latexovou masku prase pro karneval, masopust, párty či halloween? Co takhle tato latexová maska prasete, která nesmí chybět na žádné zvířecí párty. Hlavní výhodou této masky na karneval je její lehkost a kvalitní přirozené zpracování.

V případě že by se vám špatně dýchalo můžete upravit opatrně otvory kolem očí, pusy a nosu nůžkami. Maska Vám musí sedět dobře na obličeji, aby jste dýchali ven a ne pod masku. Maskaj je určena pro dospělé. Pokud budete masku někde delší dobu skladovat může Vám ztvrdnout. V tom případě stačí nahřát fenem, nebo nechat krátce na topení a vytvarovat do Vámi požadovaného tvaru. Použití na karneval, masopust, nebo halloweenskou či jinou zábavnou párty. Plastová polomaska na karneval je vhodná k příležitosti karnevalové oslavy nebo tématické zvířecí akce. 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: