Maska čarodějnice s bradavicemi

Kód: 26475
Neohodnoceno
1 469 Kč 1 214 Kč bez DPH
Momentálně nedostupné
Máte rádi ptákoviny a hledáte - Maska čarodějnice s bradavicemi - vyberte si v rodinném e-shopu ptakoviny-cb.cz. Doručujeme po celé České republice. Maska čarodejnice s bradavicemi zobrazuje typickou ošklivou bradavičnatou čarodějnici s bílo-šedými vlasy.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Čarodějnice jsou díky středověké démonizaci vnímány velmi negativně a byly velice často krutě pronásledovány. Často jsou zobrazeny jako ošklivé a bradavičnaté stařeny, které jsou spjaty s černou magií a kletbami. Existovaly však i dobré čarodějnice, které chudým vesničanům pomáhaly a léčily je. Maska babička  - čarodejnice s bradavicemi zobrazuje typickou ošklivou bradavičnatou čarodějnici s bílo-šedými vlasy.

Maska babka - čarodějnice s bradavicemi je vyrobená z pěnového latexu, který je využíván i k maskérským účelům speciálních trikových filmů. Maska čarodějnice s bradavicemi je doplněna o syntetické vlasy. Jedná se o špičkovou masku a skvělý doplněk ke kostýmu.

Popis:

  • materiál: pěnový latex, syntetické vlasy
  • jednodílná maska
  • univerzální velikost pro dospělou osobu

Tip: Pokud by Vás maska u očí tlačila, vezměte nůžky na nehty a zvětšete opatrně oční otvory. Poté by Vám měla sedět jako ulitá.

Materiál: Latex

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole: