Objednávky na Čerta a Mikuláše již nejsme schopni doručit do 4.12.2020 z důvodu velkého vytížení přepravců. Objednávky přijaté po 13.12.2020  již nejsme schopni doručit do 24.12.2020 z velkého vytížení přepravců. Tyto objednávky budou postupně vyřizovány od 1.1.2021.   Děkujeme za pochopení

Make-up hrozná tvář divadelní

Kód: 74104
78 Kč 64 Kč bez DPH
Skladem
Můžeme doručit do:
11.12.2020
Máte rádi legraci a hledáte - Make-up hrozná tvář divadelní - vyberte si v rodinném e-shopu ptakoviny-cb.cz. Doručujeme po celé České republice. Make-up divadelní.Z této tuby lze vytvořit profesionální rozpraskanou a škaredou tvář.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Make-up divadelní.Z této tuby lze vytvořit profesionální rozpraskanou a škaredou tvář.

Tuto hmotu používají herci k reaizaci různých druhů pokožky, spálenou, děsivou až hororovou. V případě, že máte citlivou pokožku, raději vyzkoušejte na malém kousku těla a pokud se u Vás dostaví alergická reakce dále nenanášejte a místo omyjte důkladně vodou. Neaplikujte v blízkosti očí a úst.

Aplikujte obsah z tuby na požadované místo a vymodelujte požadovaný efekt. Nechte vyschnout a zvrdnout, poté zamaskujte make-upem hlavně na místech kde hmota končí. Pro odstranění hmoti sloupněte a umyjte teplou vodou s mýdlem. Nevhodné pro děti do 14 let.

 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: