Vážení zákazníci, od 18.12.2021 do 2.1.2022 máme ZAVŘENO.  Zásilky přijaté do 14.12.2021 odešleme do vánoc 24.12.2021. Zásilky přijaté po 14.12.2021 budeme postupně vyřizovat od 3.1.2022. Děkujeme za pochopení

Kopyta

Kód: 25329
499 Kč 412 Kč bez DPH
Momentálně nedostupné

Sranda musí být, a pokud hledáte - Kopyta - vyberte si v rodinném e-shopu ptakoviny-cb.cz. Doručujeme po celé České republice. Kopyta můžete použít jako součást strašidelného kostýmu, a dovést tak Váš kostým k ještě větší dokonalosti.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Kopyta můžete použít jako součást strašidelného kostýmu,pro čerta a dovést tak Váš kostým k ještě větší dokonalosti. Kopyta se přetáhnou přes obuv do velikosti cca 43. Pokud si je nasadíte rovnou na ponožku, pak můžete mít nohu až do velikosti 45.

Na botách i na nohou kopyta udrží pevné gumové pásky. Při chůzi boty nijak nerachotí. Jsou vyrobeny z pevného latexu, a přitom jsou stále dostatečně pružné, takže Vám chůze nebude dělat potíže. Barevně se mohou nepatrně lišit (je to způsobeno při výrobě).

A víte, kdo to byl Minotaurus? Podle legendy to byl nebezpečný netvor. Bylo to prý takhle: Manželku krétského krále Minóa svedl bílý býk. Ta potom porodila krvelačnou bestii - člověka s býčí hlavou, kterou pojmenovali Mínotaurus. Podvedený král si nechal postavit obrovský labyrint, do kterého Minotaura schoval. Své manželce pak připravil krutou smrt. I Minotaurus nakonec skončil mrtev. Přemohl ho statečný Théseus, syn Poseidonův.

Obsah dodávky:

  • Kopyta Minotaura - 1 pár

Materiál: pevný latex

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: