Kopyta - Krampus

Kód: 47076
369 Kč 305 Kč bez DPH
Momentálně nedostupné

Sranda musí být, a pokud hledáte - Kopyta - Krampus - vyberte si v rodinném e-shopu ptakoviny-cb.cz. Doručujeme po celé České republice. Kopyta můžete použít jako součást strašidelného kostýmu, a dovést tak Váš kostým k ještě větší dokonalosti.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Kopyta s chlupy můžete použít jako součást strašidelného kostýmu,pro čerta a dovést tak Váš kostým k ještě větší dokonalosti. Kopyta mají universální velikost takže je lze snadno přetáhnou přes obuv.

Na botách i na nohou kopyta udrží pevné gumové pásky. Při chůzi boty nijak nerachotí. Jsou vyrobeny z pevného latexu, a přitom jsou stále dostatečně pružné, takže Vám chůze nebude dělat potíže.

A víte, kdo to byl Minotaurus? Podle legendy to byl nebezpečný netvor. Bylo to prý takhle: Manželku krétského krále Minóa svedl bílý býk. Ta potom porodila krvelačnou bestii - člověka s býčí hlavou, kterou pojmenovali Mínotaurus. Podvedený král si nechal postavit obrovský labyrint, do kterého Minotaura schoval. Své manželce pak připravil krutou smrt. I Minotaurus nakonec skončil mrtev. Přemohl ho statečný Théseus, syn Poseidonův.

Obsah dodávky:

  • Kopyta - 1 pár

Materiál: pevný latex

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: