top
top02
Zaregistrovat se
Zapomenuté heslo
ptakoviny
  HOME » MIKULÁŠ, ČERT A ANDĚL » Čert
26554 - Maska čert - Azogh-Khan
  Akční zboží
Kód: 26554
Záruka:
Výrobce: Ptákoviny CB
Dostupnost:Skladem

Naše cena: 1 679 Kč s DPH
 
Velikost
Barva
ks koupit
 
Odeslat odkaz známému emailemNaši originální masku vyrobil ručně filmový výtvarník z měkkého pěnového latexu. Oproti konkurenčním gumovým či umělohmotným maskám se v tomto případě jedná o masku velmi dobré kvality.

Zatímco běžnou masku můžete po jednom použití zahodit, tato maska čerta - Azogh-Khan má díky své extrémně odolné konzistenci materiálu velmi dlouhou životnost. Můžete s ní ohromit či potěšit nesčetněkrát! Maska Vám poskytne i vysoký komfort nošení. Jsou v ní vytvořeny otvory pro oči a nos. V latexové mascetak můžete dobře vidět a dýchat.

Obsah dodávky:

  • Tip: Pokud by Vás maska čerta - Azogh-Khan do očí tlačila, vezměte nůžky na nehty a zvětšete opatrně oční otvory. Pokud by maska byla trochu větší, lze ji v zadní části vyložit molitanem, popřípadě látkou, poté by měla vaší ratolesti sedět jako ulitá.

     

    <span mso-fareast-font-family:&quot;times="" new="" roman&quot;;mso-bidi-font-family:&quot;times="" roman&quot;;="" mso-fareast-language:cs"="" style="font-family: Verdana, sans-serif;">Materiál: latex

» Přidat komentář »© 2010 - 2017 Ptakoviny-CB.cz Všechna práva vyhrazena    ||    WebDesign & hosting by 1K Design! Reklamní předměty Reklamní propisky, reklamní tužky Sanita Topení Partneři
ptakoviny cb platba a dodání ochrana dat obchodni podminky faq kontakty